Soutěž - Abeceda

26. srpna 2007 v 23:03 | Peggy |  Soutěže
Takže, připravila jsem pro vás novou soutěž!=) Mně to nezabere nějak moc práce a pro vás i mě by to měla bejt zábava, což podle mě splňuje ideální kritéria=).
Pravidla budou následující. Jedná se vlastně o písničku, která se jmenuje Abeceda. Mě osobně se moc líbí a myslím, že vám by mohla taky=). A u týhle písničky se vždycky zpívá o nějaký věci, která začíná na příslušný písmenko. Např: -dejme tomu- A je aktovka, černá je jak taktovka... No, dost ubohý oproti originálu, ale na vysvětlení by to snad mělo stačit. A já vždycky napíšu písmenko a to, co se k tomu slovu zpívá v písničce, a vy budete mít za úkol hádat to slovo. Př: A je ---, černá je jak taktovka... (počet pomlček bude vždycky znamenat počet slabik, kterej je mimochodem u všech písmen stejnej). Svůj tip vždycky napíšete do zpráv autorovi blogu, a první tři správný odpovědi dostanou body: první tři, druhý dva a třetí jeden. Na konci udělám vyhodnocení, kdo měl nejvíc bodů. Zaslání svýho tipu do zprávy autorovi ještě potvrďte napsáním komentáře pod příslušnou část. Prostě napište Napsal/a jsem ti nebo Tipnul/a jsem si... no prostě něco v tom stylu=).
Samozřejmě by bylo jednoduchý si útržek zadat do vyhledávače a tam si přečíst celej text, ale to by bylo podvádění, a tímto to zakazuju. Samozřejmě že si nemůžu nijak zaručit, že nebudete podvádět, ale spoléhám na váš smysl pro spravedlnost a taky na vaše svědomí. Do zprávy autorovi vždycky napíšete: 1) svůj tip a 2) nepodváděl/a jsem. To proto, aby si to ti, kdo by náhodou chtěli podvádět, měli ještě šanci rozmyslet a prostě vůbec... A o ty, kdo budou podvádět a ještě napíšou, že nepodváděli, na mým blogu nestojím... A ti, kdo to už znají mají zkrátka výhodu...=) A nevěšte hlavu, že někdo to zná a někdo ne - je to jenom náhoda a příště budete mít štěstí třeba vy!
Odměna bude pro všechny zúčastněný diplom (ještě nikdy jsem žádný nedělala, takže jsem fakt zvědavá...=)), a pro vítěze povídka na přání=).
Hm, tak doufám, že jste to pochopili... Veškerý dotazy můžete psát do komentářů nebo do zpráv autorovi blogu. A hlasujte v anketě jestli se budete účastnit!!!=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Budeš se účastnit?

Jo!!!
Ne!!!

Komentáře

1 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | E-mail | Web | 27. srpna 2007 v 8:18 | Reagovat

mno, zkusím to :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama