READEC

24. července 2007 v 11:14 | Peggy |  Readec
Takže... mám pro vás novinku, kterou jsem nazvala READEC, což je zkratka "readers decide"(tzn. čtenáři rozhodují) nebo "readers' decision" (tzn. rozhodnutí čtenářů) - to je jedno, prostě jedno z toho.
A co to všechno má znamenat? Rozhodla jsem se sem psát zcela nový druh povídky, o jejímž ději si budete částečně rozhodovat sami (btw je to můj nápad=)). Prostě vždycky napíšu jednu kapitolu, na jejímž konci bude anketa, kde budete hlasovat pro to, co se má stát příště. Na začátek každý kapitoly vždycky napíšu, kdy je uzavírka a kdy budu hodnotit, která možnost vyhrála (bohužel myslím, že není možný hlasování v anketě ukončit, ale to neva... vždycky vám jí zkopíruju, abyste viděli, že píšu vážně o tom, co jste si odhlasovali... to se dá sice taky obejít, ale budete mi prostě muset věřit...=)). Pokud bude výsledek ankety nerozhodný, udělám nový kolo a pokud bude nedostatek hlasů (tzn. žádný), tak termín protáhnu. Jo a udělali byste mi radost, kdybyste i psali do komentářů, pro co jste hlasovali a jak se vám to líbí... díky moc!!!
Tak mě napadá, že je to vlastně docela podobný minotaurovi, jestli to někdo znáte... jestli ne, tak nevadí, aspoň to nebudete moct srovnávat=). A pro ty, co to znají, je tady přece jenom pár docela podstatných rozdílů. Za prvý, v minotaurovi rozhoduješ jen o tom, co udělá jedna konkrétní osoba, za kterou hraješ, kdežto v READECu můžeš rozhodovat jak o všech postavách, tak i o celkovým ději. Za druhý, v minotaurovi rozhoduješ skoro o každým kroku tvý postavy, kdežo tady rozhoduješ jen jednou za čas a - jak už jsem řekla, i o celým ději. A pak... minotaur je většinou jen v ústní formě, popř. vypravěč čte z předem připravených možností a hráč zkouší všechny možný - předem připravený - cesty s cílem přežít. No prostě, těch rozdílů je dost... A tohle je vlastně něco jako kapitoly na přání... =)
Tak doufám, že je všechno jasný... případný dotazy můžete psát do komentářů a hlasujte v anketě!!! Za chvilku by se tady měla objevit první kapitola...=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peggy Peggy | 24. července 2007 v 11:17 | Reagovat

A P.S.- tady ve svých anketách ohledně děje hlasovat rozhodně nebudu...=) To by pak ztrácelo smysl=)

2 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | E-mail | Web | 2. srpna 2007 v 10:56 | Reagovat

mně to zase spíš připomíná interaktivní světy v Pevnosti :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama