Horoskop

19. března 2007 v 17:00 | Peggy |  Horoskopy
Takže, na přání Vrečky, která vypadá na to, že se díky její nezáviděníhodné situaci stala pověrčivou, jsem se rozhodla sem dávat horoskopy, aby jí to potěšilo:) (klesla dokonce tak hluboko, že začala věřit horoskopům, co píšou v novinách! Nebo to tak aspoň vypadá. No ale stejně to vyjde nastejno.). Nečekejte, že je sem budu přidávat nějak pravidelně, ale čas od času určitě. Tak si to užijte, a doufám že vám to aspoň trochu pozvedne náladu!!!
Beran: Dnes budete mít OHROMNÉ štěstí!!! Se všemi svými přáteli budete vycházet dobře, vyjasníte si s nimi vše co potřebujete, a popřípadě se dokonce udobříte. Na své zdraví byste si ale dnes měli dávat pozor. Je dost možné, že vás něco bolí, a to rozhodně neberte na lehkou váhu. Vždyť se říká: "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne"! Pamatujte ale na přísloví "Kde je málo úsměvu, tam je málo úspěchu" a řiďte se jím!
Býk: Dneska máte dobrou náladu, tak si ji nenechte zkazit hloupými řečmi ještě hloupějších lidí. Jestli vás otravují, tak si jejich narážek jednoduše nevšímejte. Dávejte si pozor na jazyk, ne všechno, co řeknete by se muselo líbit vašim přátelům. A také si dávejte pozor, abyste nepukli smíchem, protože dnes rozhodně o zábavu mít nouzi nebudete. Ne nadarmo se říká: "Komu není rady , tomu není pomoci"!
Blíženci: Dnes se možná cítíte unaveni, ale dlouhý spánek by měl vše napravit. Nespěte však příliš dlouho - Ranní ptáče přeci dál doskáče! A co se týče vašich vztahů s okolím, dnes si nemusíte dělat žádné starosti. Vhodné postavení Měsíce a Jupiteru způsobí, že všechny konflikty pro vás zůstanou minulostí.
Rak: Nepozastavujte se nad nepodstatnými maličkostmi, dnes pro vás platí heslo "Neřeš a žij"! A kdyby přeci jenom bylo potřeba se nad něčím rozhodnout, pamatujte, že "Ráno je moudřejší večera". I kdyby nebylo čemu se smát, přeci jenom vykouzlete úsměv na tváři, nezlepšíte tím totiž náladu jen sobě, ale i vašemu okolí!
Lev: Dnes se cítíte silní a odolní, ale nepřeceňujte své schopnosti. Sebevědomí je sice dobrá věc, ale ve vyšší míře, než je potřeba, není k užitku ani takové osobnosti, jako jste vy. Nezapomínejte, že "Kdo se dnes může radovat, nemá čekat do zítřka"!
Panna: Dnes se možná necítíte moc dobře a práce se vám nedaří, ale mějte na paměti Kirgizské přísloví, které zní: "Sedmkrát upadneš, osmkrát vstaň"! Tak se rozhodně nevzdávejte!
Váhy: Ačkoli jste dneska možná trochu nerozhodní a nejistí, vždy si vzpomeňte, že se říká: "Kdo důvěřuje sobě, předstihuje ostatní"! Trocha sebevědomí přeci nikdy neškodí! S přáteli dnes vycházíte opravdu dobře, tak zvažte, zda by nebylo vhodné vyrazit třeba někam na večeři nebo do kina.
Štír: Štve vás někdo nebo vám závidí? Pamatujte, že "Závist má své vlastní mučidla", tak nechte své nepřátele, ať ubližují sami sobě. Rozhodně si dnes nenechte zkazit náladu. Dnes je vhodný den na vyražení někam za zábavou, tak se nezůstaňte nudit doma!
Střelec: "Kdo se směje, místo aby zuřil, je vždycky silnější" - to je vaše motto pro dnešní den. I kdyby vás někdo rozzlobil, nenechte si od něj zkazit tak krásný den - on vám za to přeci nestojí. Buďte však opatrní na vaše zdraví, protože vám může ulétnout stejně rychle, jako k vám přilétlo.
Kozoroh: Pokud jste dnes smutní, vzpomeňte si na japonské přísloví "Teplý úsměv hřeje celou zimu" a také se podle něho zařiďte. Tak se usmívejte a netrapte se, vždyť máte tolik přátel a dnes je ideální den na velkou oslavu. Čeho? Přeci vaší radosti!
Vodnář: Pokud máte starosti, pamatujte na Indonéské přísloví "Obrať obličej k slunci a stíny budou padat za tebe". Necítíte se hned lépe? Popřípadě si vzpomeňte, že každý mrak má svůj stříbrný okraj, a hned budete šťastnější!!!
Ryby: Nezapomínejte na Turkmenské přísloví "Směj se a celý svět se směje s tebou, plač a pláčeš sám". No tak, úsměv vám přece sluší víc než mračení! Zavolejte svým přátelům a někam společně vyražte! To vám spolehlivě zvedne náladu, a navíc se jim budete moct svěřit se všemi svými zážitky.
Připadají vám tyto horoskopy poněkud tetokateřinské? Máte pravdu, právě jí jsem se při jejich psaní nechala inspirovat. Tak si užijte zbytek dne a věřte svému horoskopu, protože žádný lepší nikde nenajdete!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tarantule tarantule | Web | 6. září 2007 v 14:29 | Reagovat

moc se mi ty horoskopy líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama